אדיופדיה > תוצאות חיפוש

 
אתר אדיופדיה מהווה עבורכם הזדמנות ליצור מקור הכנסה קבוע על ידי מכירת תכני חינוך שיצרתם
עם הרשמתך לאתר יופיע בכרטיס שלך אחוז הרווח לו אתה זכאי מכל מכירה שלך באתר. נכון להיום חלק היוצרים עומד על 70% מכל מכירה*.
 
התשלום עבור המכירה נגבה על ידנו מהרוכש ומועבר לכרטיס שלכם באדיופדיה. תוכלו בכל עת לבצע בקשת משיכה וההכנסה שלכם בניכוי עמלות העברה (שיוצגו לכן בתהליך המשיכה ושאותן אנו נדרשים לשלם לחברות האשראי \ בנקים   \ PAYAPL ) עבור העברת התשלום אליכם). כמו כן תוכלו להשתמש בזכות שנצברה בכרטיס שלכם לרכישה של תכנים לשימושכם האישי.
 
 
ישנם 4 קהלים מרכזיים שמעוניינים לרכוש תכנים איכותיים:
מורים ואנשי הדרכה אשר יעריכו את איכות החומר שיצרתם מחד ומאידך יעריכו את החסכון בזמן, הגיוון וההתמקצעות שלהם כמחנכים בשטח על ידי שימוש בחומרים משובחים.
משפחות אשר מתייחסות ללמידה, להכרת הארץ, לבילוי זמן איכות משפחתי ועוד כערך ודרך חיים.
תלמידים מצטיינים, תלמידי בגרות, פסיכומטרי וסטודנטים באקדמיה אשר זקוקים לתרגול נוסף, הסברים והרחבות.
קהל מקצועי בשלל תחומים.


נרשמים לאתר ומעלים תכנים מקוריים שיצרתם. כל יוצר תוכן מחוייב להעלות 3 תכנים בחינם, הסיבה לכך היא שיש לנו אחריות כאתר לעודד כמה שיותר שיתופיות של תכנים איכותיים ללא תשלום ובנוסף מהרצון שלנו לחשוף אתכם, היוצרים, לקהל מקצועי אשר יכיר אתכם דרך תכנים אלו וירגיש בטוח יותר לרכוש אצלכם תכנים בתשלום.

לאחר שתעלו 3 תכנים בחינם, תפתח עבורכם האפשרות לקבוע מחיר לתוכן שאתם מעלים. שדות קביעת המחיר יופיעו בשלב האחרון של העלאת התוכן. קביעת המחיר נתונה לשיקולכם בתוך טווח מחירים מוכתב. מדיניות האתר היא לשמר מחירים עממים מתוך גישה כלכלית וחברתית שנקראת micro payments ואשר מהווה נוסחא כלכלית כדאית לשני הצדדים.
 


יש עוד הרבה דרכים להגדיל את המכירות שלכם באדיופדיה. יוצרים שישקיעו ביצירת תכנים איכותיים יקבלו הודעה אישית עם הדרכה כיצד ניתן להתקדם. אם יש ברשותכם תוכן איכותי ואתם זקוקים להדרכה, צרו קשר.
 
* מסכום המכירה מנוכה מע"מ כחוק והוא יוצג לך בדף החשבון לאחר הניכוי.
 
בהצלחה!!